2018 na hřebčíně v Měníku
  
PLEMENNÝ HŘEBEC 1028 MANILLON ROUGE
PLEMENNÝ HŘEBEC 1372 SIR BENTO, AP 
KVALIFIKAČNÍ KOLO SKOKU VE VOLNOSTI
LETNÍ JEZDECKÉ TÁBORY - 2018

 

 

USTÁJENÍ PRIVÁTNÍCH KONÍ

Hřebčín se nachází v hezkém koutku obce Měník u Nového Bydžova, zarámovaný z jedné strany lesem a z druhé strany dvěma rybníky.  Jeho kapacita je 150 koní. Ustájení je rozděleno na volné a boxové. Hříbata, která jsou tříděna dle stáří a pohlaví a plemenné klisny jsou ustájeny volně. Koně pro prodej, sport a koně privátních majitelů jsou ustájeni v prostorných boxech. Tři boxové stáje jsou zrenovovány, vybaveny vytápěnými sedlovnami, napaječkami, mycím a čistícím boxem. Dvě chovné stáje na svoji obnovu teprve čekají. Celý komplex doplňuje venkovní písčité kobiště o rozměrech 90 x 35m, jezdecká hala o rozměrech 75 x 24m s diváckými tribunami a věží rozhodčích a v neposlední řadě ohrazené pastviny pro volný pohyb koní.

Ceník služeb platný pro rok 2018 (uvedené ceny jsou bez DPH)
Volné ustájení hříběte od narození do stáří 1 roku 80,-Kč / KD
Volné ustájení hříběte od 1 roku stáří do 2 let 100,-Kč / KD
Ustájení hřebečka ve stáří do 2 let v testační odch. včetně dotačního příspěvku na KD do 60,-Kč /KD
Ustájení hřebečka ve stáří  od 2 do 3  let v tes. odch. včetně dotačního příspěvku na KD do 160,-Kč/KD
Volné ustájení hříběte od stáří 2 let do 3 let 120,-Kč / KD
Ustájení v boxe bez výcviku, či pohybování 160,-Kč / KD
Ustájení v boxe s výcvikem, či s pohybováním 200,-Kč / KD

Firma má pojištěnu odpovědnost za věci a zvířata převzatá. V ceně krmného dne je dle vybrané kategorie služeb zahrnuto krmení senem, popř. mrkví a chlebem, místování a 24-hodinový dozor, pohyb koně na pastvinách, používání kolbiště a jezdecké haly, možnost využití vytápěných sedloven. Na žádost majitele a náklady zajišťujeme korekturu, či podkování. Veterinární péči včetně profylaxe, jádro a krmné granule si hradí majitel koně.

NAJDETE NÁS

Dostupnost hřebčína je velmi dobrá. Z dálnice D11 lze použít dva sjezdy (Chlumec nad Cidlinou nebo Nové Město) a vzdálenost od sjezdu z dálnice na místo je 14 km. Obec Měník leží uprostřed mezi Hradcem Králové a Pardubicemi.

Letecký pohled na areál Hřebčína

 

Hřebčín

Záznamy: 1 - 10 ze 15

1 | 2 >>